Dojazd własny WłochyCentro Turistico Serenella

Górny Adriatyk

Włochy: Centro Turistico Serenella

Centro Turistico Serenella - Włochy
Włochy
Górny Adriatyk
dojazd własny

Położenie

bezpośrednio przy plaży, od najdalszych domków do plaży ok. 130 m. Do centrum Rosolina Mare kilka minut pieszo, do ośrodka Rosapineta Nord (wejście południowe) ok. 250 m. Najbliższy supermarket w odległości ok. 200 m, najbliższe lokale gastronomiczne w odległości ok. 100 m.

Ośrodek

niewielki ośrodek z domkami szeregowymi zbudowanymi na planie podkowy, wśród zieleni, na ogrodzonym terenie. Recepcja z sejfem. Bezpośredni dostęp do plaży. Pralka na żetony. 1 miejsce parkingowe na bungalow. Można przywieźć 1 małe zwierzę domowe (w cenie – zakaz wprowadzania na plażę). 

Pokoje

praktycznie urządzone domki szeregowe, z wnęką kuchenną (kuchenka gazowa, komplet naczyń, lodówka), prysznicem, WC, klimatyzacją. Zadaszony taras o powierzchni ok. 11 m2. W każdym domku na wyposażeniu 2 leżaki i parasol. Dostawka dla osoby dorosłej lub łóżeczko dla dziecka do 4 lat za opłatą na miejscu (możliwe tylko w typie BUL2, cena zależna od sezonu: dla osoby dorosłej 40-70 €/tydzień, dla dziecka 30-60 €/­tydzień). BUL1 (do 3 os.): domek szeregowy, ok. 25 m2. 1 pokój dzienny z 3 miejscami do spania. BUL2 (do 5 os.): domek szeregowy, ok. 35 m2, 3 pokoje; pokój dzienny z 1 miejscem do spania, 1 pokój 2-osobowy, 1 mały pokój z łóżkiem piętrowym.

Dla dzieci

plac zabaw, animacja w ośrodku Rosapineta Nord.

Sport i fitness

 tenis stołowy, boisko do siatkówki.

Świadczenia dodatkowe

w cenie najmu: gaz, prąd, woda, klimatyzacja, sprzątanie końcowe, świadczenia plażowe. Należy przywieźć ze sobą: pościel, ręczniki i ściereczki kuchenne. Możliwość wypożyczenia pościeli na miejscu, za opłata ok. 8€/tydz. Do zapłacenia na miejscu: kaucja 50€, opłata klimatyczna.

Centro Turistico Serenella
Od 348 zł